Hakkımızda / About

Firma Profili

Firmamız iki yılı aşan bir tecrübe ile sektörde yurt içi ve yurt dışı pazarlarında başarıyla faaliyet göstermektedir. Çekici ve treyler araçlarının yedek parça ithalat – ihracatını gerçekleştirmek üzere kurulan firmamız, kurulduğu yıldan bugüne kadar kendini sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir.

Geniş bir ürün yelpazesi ile, toptancı olarak orjinal ve eşdeğer yedek parça tedarik ederek yurt içi ve yurt dışına pazarlayan bir konuma gelmiştir.
Satışını yapmakta olduğumuz ve dünya çapında bilinen markalarımızdan bazıları;
Wabco, Knorr-Bremse, Aspöck, Hella, SAF, BPW, JOST, Wutse Marş Motorları, Wutse Alternatör, FAZ Elektrik, Tungsram Ampül, GOODYEAR Kayış, Continental CONTITECH Kayış, uni chains Kayış, mulco Kayış, BREC Kayış, NUTLINK Kayış.

   

Misyonumuz

Kaliteli bir hizmet anlayışı, prensipli ve dürüst bir kurumsal kimlik ile siz saygı değer ticari ortaklarımıza en iyiyi, en güzel şekilde sunmak.
Kısa vadeli ticari beklentiler yerine, uzun vadeli karşılıklı işbirliği ve memnuniyete dayalı oluşumları hedefleyerek tüm çalışanları buna teşvik etmek.

Oluşan piyasa şartlarında kendini en güzel şekliyle revize edip, sektörde süre gelen daima yenilikçi olmak misyonunu hep göz önünde tutarak bu bağlamda çalışmalar yapmak.


Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini asıl hedef kabul edip, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar, en geniş çeşit ve stoklama ile en hızlı hizmet anlayışı içinde profesyonel ticari etik değerlerine sadık kalarak daha da ileriye taşımak olacaktır.

                             
  
  
 +90 530 490 97 80

   +90 530 490 97 80

  
 +90 530 490 96 80


COMET YEDEK PARCA

sales@cometyedekparca.com

info@cometyedekparca.com

Sarıgöl Mah. Çetinkaya Sk. Çetinkaya Apt no:38/11

GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL